Предложение за Dust2 Only

Място за всички стари теми !!
Потребителски аватар

Автор на темата
djordjano
Потребител
Потребител
Регистриран: съб, 07 апр 2018, 12:23
Български

Предложение за Dust2 Only

Мнение от djordjano » пон, 16 апр 2018, 09:08

За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран, за това се регистрирайте или логнете.
Ник в играта: djordjano

Предложение: Имам 2 предложения. Първото е да се добави плъгин, засичащ така наречения "Open GL Wh". На няколко пъти засичам такива, играчи, не съм пускал оплаквания, защото не мога да им видя ип-тата, което води и до второто ми предложение: showip плъгина.

Защо според вас това предложение ще подобри играта: За първото, естествено, ще има по-малко нарушители и хора, развалящи кефа на останалите играчи, а второто е горе-долу на същия принцип :D Сървъра ще се подобри на 100%, хората няма да лефтят заради такива играчи, защото не малко пъти, когато съм бил в игра сървъра се е празнил точно заради такива хора. Бил съм съсобственик и администратор в други вериги, и съм убеден на 1000%/от личен опит/, че тези 2 плъгина ще подобрят играта и развитието.
Open GL Detector - Трябва да сте регистрирани за да виждате линковете Аз лично ползвах този плъгин и съм доволен.
amx_showip - Трябва да сте регистрирани за да виждате линковете -||-

Скайп за връзка: lennon_12 Поздрави

Потребителски аватар

2GooD4U
Хостер
Хостер
Регистриран: чет, 08 мар 2018, 10:29
Български

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнение от 2GooD4U » пон, 16 апр 2018, 09:47

За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран, за това се регистрирайте или логнете.
Много пъти съм го казвал и много пъти ще го казвам, но си държа на моето. Против amx_showip съм ! Категорично ! Не мога да си представя какъв сървър си имал и какъв админ си бил, щом настояваш за showip. IP-та на играчите трябва да са защитени, а не на показ. Това е все едно да кандидастваш за работа, и аз да ти ползвам личните данни, защото не ме кефиш. За мен това е пробив в сигурността и сигурно ще се повторя, но държа да се запомни. Категорично Против !

Потребителски аватар

Автор на темата
djordjano
Потребител
Потребител
Регистриран: съб, 07 апр 2018, 12:23
Български

Мнение от djordjano » пон, 16 апр 2018, 10:06

Ок това си е твое мнение, но аз не мога да си представя сървър, в който когато няма админ, хакерите си вилнеят и хората не могат да пуснат оплакване, за да може хакерите да бъдат наказани и да не се вясват повече в сървъра и да развалят играта. Kaкто и да е, за първото предложение ще кажеш ли нещо?

Потребителски аватар

2GooD4U
Хостер
Хостер
Регистриран: чет, 08 мар 2018, 10:29
Български

Мнение от 2GooD4U » пон, 16 апр 2018, 10:56

Трябва да сте регистрирани за да виждате линковете написа: Трябва да сте регистрирани за да виждате линковете
пон, 16 апр 2018, 10:06
Ок това си е твое мнение, но аз не мога да си представя сървър, в който когато няма админ, хакерите си вилнеят и хората не могат да пуснат оплакване, за да може хакерите да бъдат наказани и да не се вясват повече в сървъра и да развалят играта. Kaкто и да е, за първото предложение ще кажеш ли нещо?
Off Topic
Това ми звучи като натискане за права, но както и първия път така и втория ще гласувам против. ( Като цяло винаги ще гласувам против всяка твоя кандидатура зареди 2 конкретни случая. ) Но това е извън темата и няма значение.
По темата. За първото предложение по скоро За ! Въпреки, че не е много достоверен тоз плъгин. Поне моите наблюдения са такива.

Потребителски аватар

Typcku SupporT
Собственик
Собственик
Регистриран: съб, 03 мар 2018, 15:59
Контакти:
Български

Мнение от Typcku SupporT » пон, 16 апр 2018, 13:12

Против сме и за двете предложения

Заключена

Върни се в “Архив”